Poznato ko je poginuo u teškoj nesreći na autoputu A1, oglasila se i policija

U nesreći je učestvovao jedan automobil koji je udario u bankinu i završio na krovu

Redakcija
1 min čitanja
nsreca podlugovi

Jedna osoba je poginula, a tri su povrijeđene u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila na autoputu A1 kod Sarajeva, na dionici Podlugovi – Visoko, na području općine Ilijaš.

U nesreći je učestvovao jedan automobil koji je udario u bankinu i završio na krovu.

“U 20.10 sati, na autoputu A1 Podlugovi – Visoko, područje Ilijaša, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba smrtno stradala. U ovoj nesreći je učestvovalo jedno vozilo, koje je iz sada nepoznatih razloga udarilo u zaštitnu ogradu i prevrnulo se. Vozilom je upravljao upravljao H.H. iz Visokog, koji je i preminuo na mjestu nesreće. Tri osobe, putnici iz ovog vozila, se transportuju na KCUS”, saopćeno je iz MUP-a KS.

Kako se saznaje, život je izgubio Hamdo Halilović iz Visokog, profesionalni vozač kamiona ali i vozač svih teških mašina.

Podijeli ovaj članak