Nakon obavljenog policijskog uviđaja zbog saobraćajne nezgode koja se jutros oko 4.55 sati dogodila na magistralnom putu M-17, u Šijama kod Tešnja, saobraćaj na dionici puta Maglaj – Doboj ponovo je uspostavljen u 7.50 sati – potvrdila je Feni portparolka Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog Lejla Ekinović.
U saobraćajnoj nesreći su učestvovala dva teretna motorna vozila, a saobraćaj je bio potpuno obustavljen.
“Vozilima su upravljala lica iz Zenice i Gradačaca, koji su prevezeni u Opću bolnicu Tešanj.
Kod lica iz Zenice konstatovane su lakše tjelesne povrede, dok je vozač iz Gradačca, nakon ukazane pomoći, upućen bolnicu u Tuzlu, gdje će biti utvrđen i stepen povreda”, kazala je Ekinović.
