Tijelo muškarca pronađeno na parkingu u Banjaluci

Tijelo su preuzeli radnici Novog groblja

Redakcija
0 min čitanja

Na parkingu u banjalučkom naselju Borik noćas je pronađeno tijelo šezdesettrogodišnjeg D.V.

Kako saznaju “Nezavisne novine”, tijelo je pronađeno u Beogradskoj ulici, oko 1.30, a doktor mrtvozornik potom je konstatovao da je riječ o prirodnoj smrti.

Tijelo su preuzeli radnici Novog groblja.

Podijeli ovaj članak