premijer liga bih

Remi Radnika i Širokog pod bijeljinskim reflektorima

radnik

U 4. kolu Premijer lige BiH svoj duel su odigrali Radnik i Široki. Ovo je bio prvi meč u Bijeljini igran pod reflektorima, a konačan rezultat glasio je 1:1.

Prvo poluvrijeme je ponudilo veliku borbu na terenu.

Bilo je nekoliko prilika za oba tima, a veliku šansu su sredinom poluvremena propustili gosti. Cipetić je izbjegao ofsajd zamku, ali u situaciji 3 na 1, uputio je loš pas za Pervana i upropastio veliku šansu za Širokobriježane.

Domaći su imali par dobrih prilika preko Gogića, Bradonjića i Mekića, ali odbrana gostiju je bila na visni zadatka.

U finišu poluvremena još jedna šansa za goste, međutim Pervan je bio neprceizan i na odmor se odlazi sa 0:0.

U drugom poluvremenu također borbena igra. Široki je u 62. minuti imao dobru priliku, ali Jurilj loše loptu zahvata glavom. Pet minuta kasnije gosti dolaze do vodstva golom Ćorića.

Igrala se 78. minuta kada je Đurić sjajno uposlio Šarića koji pogađa za 1:1, a to je bio i konačan rezultat utakmice.