Bivši igrač Sarajeva postigao nevjerovatan autogol, svi se hvatali za glavu (VIDEO)

Zagreb: Policijski očevid na Savici gdje su pronađena dva muška tijela
18.09.2020., Zagreb - Policijski ocevid u ulici Vladimira Ruzdjaka u naselju Savica, gdje je navodno doslo do ubojstva i samoubojstva. Vatrogasci su asistirali policiji i mrtvozornicima da iznesu dva tijela. Photo: Zeljko Lukunic/PIXSELL

Crepulja je postao hit na društvenim mrežama nakon što je u stilu golgetera pospremio loptu u vlastitu mrežu

Nogometaši Cluja sinoć su u gostima savladali ekipu Astre s 2:0 u dvoboju 4. kola rumnske prve lige.

Cluj je lakše od očekivanog stigao do pobjede na gostovanju kod Astre, a utakmicu je obilježio bivši igrač FK Sarajevo Ljuban Crepulja, koji je postigao nestvaran autogol.

Crepulja je postao hit na društvenim mrežama nakon što je u stilu golgetera pospremio loptu u vlastitu mrežu. Potkraj prvog poluvremena zapaprio je svojima pa je od šoka i nevjerice pao na tlo te se uhvatio rukama za glavu.

Nije mogao vjerovati šta se dogodilo kao ni njegovi saigrači dok su igrači Cluja ni krivi ni dužni proslavili vodstvo 1:0.

Do kraja susreta tačku na “i” stavio drugi igrač iz Hrvatske: Debeljuh je u 61. minuti postigao gol za konačnih 2:0 i veliko slavlje gostiju.

Inače, Crepulja je nedavno bio pozitivan i na koronavirus pa je zbog toga odgođena utakmica u rumunskoj ligi.