Telemach najavio novo poskupljenje svojih usluga

Telemach je jedna od kompanija koja posluje pod United Grupom

Redakcija
1 min čitanja
telemach

Kompanija Telemach, koja posluje u BiH i regionu, najavila je novo poskupljenje svojih usluga.

Naime, korisnicima u BiH stiglo je obavještenje putem kablovske televizije da će računi za usluge uskoro biti povećani!

“Od 1.1.2024. godine dolazi do izmjene Cjenovnika usluga zbog čega će cijene paketa biti uvećane za 2,95 KM mjesečno, usljed rasta troškova poslovanja”, naveli su i dodali:

“Korisnici na koje se primjenjuju izmjene Cjenovnika usluga imaju prava u pogledu važećeg ugovora, propisana Pravilom 69/2013 o uslovima pružanju javnih telekomunikacijskih usluga i odnosima s krajnjim korisnicima”, navodi se u obavještenju.

Inače, Telemach je jedna od kompanija koja posluje pod United Grupom, koja je najveći pružatelj medijskih i komunikacijih usluga u ovom dijelu Evrope.

Podijeli ovaj članak