Legendarni glumac postat će prvi put deda, problematični sin “okrenuo ploču”

Redakcija
1 min čitanja

Prošle sedmice strani mediji objavili su vijest da će legendarni Michael Douglas (72) uskoro prvi put postati djed. Naime, njegov sin Cameron Douglas (38) čeka prvo dijete s djevojkom Viviane Thibes.

Nema sumnje da je ova vijest unijela veliko veselje u porodicu Douglas jer se Cameron zadnjih godina našao u brojnim problemima.

U avgustu prošle godine Cameron je pušten iz zatvora nakon što je sedam godina proveo iza rešetaka zbog posjedovanja droge. Nakon što je u ljeto 2009. godine uhapšen u jednom hotelu na Manhattanu, bio je optužen za posjedovanje heroina i raspačavanje kokaina.

Prvo je napustio zatvor uz kauciju, no prekršio je uslove kućnog pritvora pa završio u zatvoru. Iako mu je prijetilo deset godina zatvora, njegov advokat uspio je dogovoriti manju kaznu.

Boravak sina u zatvoru njegovom ocu Michaelu je slomio srce, no Cameron je odlučan u namjeri da se promjeni. Klonio se izlazaka, vrijeme provodi s porodicom i nada se kako je ovo njegov novi početak.

Podijeli ovaj članak