Premijer liga BiH

Borac pobijedio Široki Brijeg

borac slavlje (1)

Široki Brijeg od 32. minute igrao je s čovjekom manje nakon što je direktan crveni karton nakon oštrog prekršaja dobio kapetan domaćih Božo Musa

Široki Brijeg i Borac međusobnim su duelom na Pecari u petak otvorili proljetni dio sezone bh. nogometnog prvenstva, a bolji su bili gosti iz Banje Luke koji su pobijedili rezultatom 3:0.

Sva tri pogotka pala su u drugom poluvremenu, a junak gostiju bio je Panagiotis Moraitis, koji je ušao u igru u drugom poluvremenu i zabio dva pogotka.

Prvi gol Moraitis je zabio u 74. minuti atraktivnim udarcem škaricama, a drugi pogodak devet minuta kasnije. Za konačnih 3:0 pogodio je Goran Brkić u 88. minuti.

Treba napomenuti da je Široki Brijeg od 32. minute igrao s čovjekom manje nakon što je direktan crveni karton nakon oštrog prekršaja dobio kapetan domaćih Božo Musa.

Borac se s tri nova boda učvrstio na trećem mjestu tabele s 33 boda, dok je Široki peti s 27 bodova.