Golman Reala namjerno gurnuo loptu u vlastitu mrežu?

navas1

Nakon kiksa Barcelone na gostovanju kod Deportiva u Lacoruni (1:2), Real je večeras dočekao na Santiago Bernabeu ekipu Betisa.

I dok su svi očekivali laganu i sigurnu pobjedu Madriđana, Keylor Navas se u 25. minutu potrudio da svom timu dobrano oteža posao. I to na kakav način.

Lagani udarac Sanabrije s nekih 15-ak metara Kostarikanac na golu Reala je već bio ukrotio, no lopta mu se nekako izmigoljila preko gol-crte.

Ili je on sam gurnuo u mrežu? Pogledajte spomenutu situaciju iz nekoliko uglova i procijenite sami.

Zanimljivo da je samo pet minuta ranije Navas najvjerojatnije trebao biti isključen, nakon što je u jednom istrčavanju, u pokušaju zaustavljanja Betisove kontre, na oko 20 metara od svog gola srušio srbijanskog nogometaša Darka Brašanca, ali sudac je okarakterizirao da nije bilo prekršaja Realovog golmana.

Ronaldo je uspio izjednačiti u 41. minutu, a od 78. minuta Betis igra sa igračem manje.

Ramos je u 81. minutu pogodio za potpuni preokret, ko zna koji put ove sezone. Navas se za propuste iz prvog poluvremena iskupio u sudačkoj nadoknadi, skinuvši s gol crte šut Sanabrije.

Real je ponovo prvi, sa dva boda više od Barcelone i jednom utakmicom manje.