"The Sun"

Lijepa Guradiolina kćer ljubi zvijezdu Tottenhama?!

guardiola kcerka

Svjedoci navode kako nisu ni pokušavali sakriti da razmjenjuju emocije na javnom mjestu

Nogometaš Tottenhama Dele Alli (25) snimljen je kako ljubi kćerku trenera Manchester Cityja Pepa Guardiola.

Fotografiju koja prikazuje poljubac Marije Guardiole (20) i Allija objavio je engleski The Sun.

Svjedoci navode kako Alli i Guardiola nisu ni pokušavali sakriti da razmjenjuju emocije na javnom mjestu.

“Nije ih bilo briga, svi su ih vidjeli dok su se ljubili, ali oni nisu ni trepnuli”, rekao je izvor za The Sun.

Kako navode svjedoci, Alli je prišao 20-godišnjoj Mariji, kratko su razgovarali, a onda su počeli razmjenjivati nježnosti.

Prije Marije zvijezda Tottenhama bio je u petogodišnoj vezi s modelom Ruby Mae.

Dele Alli i Ruby Mae

Dele Alli je ove sezone u prilično podređenoj ulozi u Tottenhamu.

Upisao je u cijeloj sezoni tek 378 minuta (u odnosu na 1853 minuta sezonu prije) i nije zabio niti jedan jedini gol.

Pep Guardiola, pak, proživljava najljepše dane svoje petogodišnjoj ere u Cityju. Osvojio je naslov prvaka, a još ga čeka veliki finale Lige prvaka protiv Chelseaja 29. maja i možda konačno ostvarenje snova s klubom iz Manchestera – evropska titula koja je glavni cilj već godinama.

Danas srušili veliki rekord

Inače, Manchester City pobijedio je Newcastle United na gostovanju u utakmici 36. kola engleskog Premiershipa 4:3 u susretu koji mu rezultatski ništa nije značio jer je već osigurao naslov prvaka.

Ipak, City je tom pobjedom srušio veliki engleski rekord. Postao je prvi klub u četiri najjače engleske lige koji je slavio na 12 gostovanja zaredom. Ekipa Pepa Guardiole ranije je pobijedila Crystal Palace, Aston Villu, Leicester, Fulham, Arsenal, Everton, Liverpool, Burnley, WBA, Chelsea i Southampton.

Do kraja prvenstva engleskog prvaka čeka i gostovanje kod Brightona.