sablić jasno poručio

“Neću da odem, jer sam četiri i po mjeseca jeo, da vam ne kažem šta…”

New Project (91)

Trener Sarajeva Goran Sablić pojavio se na presici nakon što je njegova ekipa odigrala tek 1:1 u 15. kolu Premijer lige BiH protiv prijedorskog Rudara.

Sarajevo je na Koševu povelo golom Lazića već u 11. minutu. Rudar je izjednačio u 31. minutu golom Ganca Amoaha.

Nakon posljednjeg sudijskog zvižduka navijači su ekipu i stručni štab ispratili zvižducima i pogrdnim riječima. Uprkos činjenici da njegovoj ekipi ne ide baš najbolje, i da nakon 15 odigranih utakmica kasne 11 bodova za liderom na tabeli, Sablić ne razmišlja o ostavci.

Jasno je to ponovio na presici koja je bila prilično emotivna s njegove strane. Pogledajte šta je Sablić rekao pred novinarima i šta je poručio navijačima koji su tražili njegov odlazak s klupe…