Neponovljivi Ibra i kad gubi ruši rekorde

ibrahimovic pogba

Nogometaši Manchester Uniteda u srijedu su u 5. kolu Lige prvaka na gostovanju kod Basela izgubili 1:0 golom u 90. minuti utakmice. Bez obzira na taj poraz jedna legenda ima razloga za slavlje.

Zlatan Ibrahimović još se jednom upisao u nogometnu istoriju. Na žalost, taj je uspjeh poremetio poraz njegovog Manchester Uniteda u gostima kod Basela (1:0), no kod Zlatana nema problema jer on i kad gubi – ruši rekorde.

Harizmatični je švedski napadač u igru ušao u 74. minuti utakmice, a bio mu je to prvi nastup za Manchester United u Ligi prvaka.

Naime, Ibrahimović je postao prvi nogometaš u istoriji koji je u Ligi prvaka igrao za sedam različitih klubova!

Da, neuništivi je Ibra u bogatoj karijeri igrao za Ajax, Juventus, Inter, Barcelonu, Milan i PSG, sa svakom je ekipom igrao i Ligu prvaka, a sad je na red došao i Manchester United. Pa ako ima ko bolji i jači, neka se javi…