Meridian

Ovo su top kvote za večerašnje mečeve Lige šampiona

inter – borussia

Barselona je prva u njihovoj grupi F, sa sedam bodova, dok ova dva tima imaju po četiri i bore se direktno za naredni krug, ali i da ugroze prvu poziciju Katalonaca.

Četvrto kolo Lige šampiona nastavlja se ovog utorka, a sve oči uprte su u London, gdje igraju Čelsi i Ajaks, odnosno Dortmund, gdje će se sastati Borusija i Inter.

Na Stamford bridžu, u grupi H, Čelsi i Ajaks koji imaju po šest bodova, mogli bi da odluče prvog putnika u narednu rundu.

“Plavci” su favoriti, Meridian pobjedu engleskog tima plaća kvotom 1.90, ali znamo za šta su sposobni Dušan Tadić i drugovi, dok trijumf Ajaksa donosi kvotu od okruglo 4.

Zbog stila igre, očekuje se susret s mnogo golova. Tako Meridian nudi kvotu 2.31 na četiri i više pogotka na utakmici u Londonu, a ako vjerujete u “nula do dva”, čeka vas 2.55. Susret počinje u 21 čas.

U istom terminu, snage će odmjeriti Borusija Dortmund i Inter, u još jednom “sukobu” nekadašnjih šampiona Starog kontinenta.

Meridian daje kvotu 2.20 na trijumf domaćina, dok je na goste 3.35.

Golovi su u egalu: od nula do dva je 1.90, dok je tri i više – 1.91.

Možda mislite da će već na poluvremenu biti prava goleada – dva i više gola u prvih 45 minuta možete naplatiti po sjajnoj kvoti 2.93.

U prvom susretu u Milanu bilo je 2:0 za Inter. Da li je vrijeme za osvetu Borusije?