Pobjeda Konyaspora, Deni Milošević strijelac drugog pogotka (VIDEO)

deni

Atiker Konyaspor je u 15. kolu turske Super Lige na stadionu “Konya Buyuksehir Belediyesi” u Konyi savladao Kardemir Karabukspor rezultatom 2:0, javlja Anadolu Agency (AA).

Konyaspor je poveo u 18. minuti golom Slovenca Nejca Skubica, što je bio i rezultat prvog poluvremena utakmice.

Obje ekipe su u drugom poluvremenu imale po nekoliko izglednih prilika, ali su domaćini ipak bili mnogo efikasniji, i to pogotkom bh. internacionalca Denija Miloševića u 91. minuti meča.

Poslije 15 odigranih utakmica Konyaspor se nalazi na 15. poziciji sa 14 bodova, dok je Karabukspor ostao na posljednjoj poziciji s 8 osvojenih bodova.

Lider Super Lige je Galatasaray sa 32 boda, a prate ga Bašakšehir s 30, Fenerbahče 29, Bešiktaš 27, koliko imaju i Kayserispor i Goztepe.