premijer liga bih

Pogledajte golijadu u Doboju kod Kaknja

117705135_302521070856061_4256175875220415438_n (1)

Prvi meč četvrtog kola m:tel Premijer lige BiH donio je pravu “kišu” golova.

Utakmica između Mladosti i Tuzla Cityja, bila je ipak sve samo ne neizvjesna. Odluka o pobjedniku pala je u prvom poluvremenu.

Maksimović je načeo mrežu domaćina u 10. minutu, a Ubiparip (25.) i Ramić (28.) dotukli su protivnika već nakon pola sata igre. U 65. minutu Nikolić je smanjio na 1:3, no već minutu kasnije Crnkić pogađa za 1:4 na semaforu. Dedić u 76. vraća na 2:4, a onda Badji u 80. minutu postavlja konačnih Mladost DK – Tuzla City 2:5.

Treba spomenuti da je pet minuta prije kraja prvog dijela golman Tuzla Cityja Fejzić dobio direktan crveni karton nakon intervencije rukom van kaznenog prostora. No, ni to nije bilo od pomoći lošoj ekipi iz Doboja kod Kaknja.