Pogledajte kako su Lisice “ukrale” dva boda Mourinhu (VIDEO)

jose

Manchester United izgubio je dva boda u posljednjim sekundama meča protiv Leicestera.

Gol koji je ekipu Josea Mourinha ostavio bez pobjede na gostovanju kod Leicestera pao je u četvrtoj minutu sudačke nadoknade, a postigao ga je Harry Maguire za konačnih 2:2.

Domaći su poveli u 27. minutu kada je Mahrez asistirao Vardyju.

United se vratio u rezultatski egal u 40. minuti kada je pogodio Juan Mata. Potpuni preokret uslijedio je u 60. minuti susreta, a strijelac je ponovo bio Španac Mata, ovaj put iz sjajno izvedenog slobodnog udarca.

Leicester je u 73. minutu ostao s igračem manje nakon drugog žutog kartona za Amarteya, i činilo se da su Crveni đavoli na pragu sigurne pobjede. No, desio im se Maguire.

United je nakon 19. kola na drugom mjestu sa 42 boda, 13 manje od Cityja i tri više od Chelseaja.