Nestašni Benjamin Mendy

Redari ganjali igrača Cityja, mislili da je huligan

mendy2222

Kad su shvatili da su pogriješili, kako bi se izvukli iz neugodne situacije, redari su samo nastavili trčati

Manchester City je sinoć u velikom derbiju 21. kola Premiershipa pobijedio Liverpool 2:1 i smanjio zaostatak za Kloppovom ekipom na četiri boda.

City je poveo u 40. minuti golom Agüera, Firmino je izjednačio u 64. da bi osam minuta kasnije pobjedu domaćinima donio Leroy Sane. Nakon što je sudac odsvirao kraj, Guardiolini igrači su krenuli s velikim slavljem.

Pridružio im se i porijeđeni Benjamin Mendy koji se u narandžastoj jakni spustio s tribine, preskočio ogradu i pojurio u zagrljaj Sergiju Agüeru. Očajni redari su, misleći da je riječ o navijaču koji je utrčao u teren, pojurili za njim i sustigli ga nakon što je zagrlio Argentinca.

Kad su shvatili da su pogriješili, kako bi se izvukli iz neugodne situacije, redari su samo nastavili trčati do sudaca koje su onda izveli s travnjaka, iako za to nije bilo nikakve potrebe.