U 16. kolu

Široki Brijeg slavio u Trebinju protiv Leotara

siroki leotar – fena (1)

U 16. kolu m:tel Premijer lige BiH na stadionu Police ekipa Širokog Brijega slavila je protiv Leotara rezultatom 1:3.

U 10. minuti Široki Brijeg je imao dobru priliku. Ćavar se našao u izglednoj poziciji nakon jedne odbijene lopte, ali nije uspio zabiti. Tri minute kasnije Obšivač je bio u dobroj prilici, ali je u posljednjem trenutku blokiran.

U 15. minuti susreta Široki dolazi u vodstvo. Nakon kornera lopta se odbila na vrh kaznenog prostora, a Tonći Mujan je na pravom mjestu i zabija pogodak za vodstvo gostiju sa Pecare od 0:1.

U 23. minuti dobra prilika za Blagaića koji ne uspijeva pogoditi. U 42. minuti Leotar dolazi do izjednačenja pogotkom Aćimovića. U prvom poluvremenu žuti karton je dobio Dejan Maksimović, a u drugom Asim Zec, Milović i Đurić.

Lukić je asistirao Mediću, a ovaj zabija pogodak za novo vodstvo gostiju u 53. minuti utakmice.

U 70. minuti susreta Široki povećava prednost na 1:3, a pogodak je postigao Ikić koji koristi jednu dubinsku loptu Paponje i upisuje se u strijelce.