Andy delort

Šou u francuskoj ligi: Pokušao ismijati protivnika pa postao predmet sprdnje

delortt

Ove dvije ekipe su veliki rivali

Nimes je ugostio Montpellier u 29. kolu francuske Ligue 1, a Montpellierov napadač Andy Delort postao je predmet sprdnje na društvenim mrežama.

Ove dvije ekipe su veliki rivali jer su im gradovi udaljeni tek pedesetak kilometara i igraju tzv. Derby du Languedoc.

Alžirac Delort doveo je Montpellier u vodstvo u 59. minuti i ponizio protivnike proslavom pogotka tako što je pojeo gumeni bombon u obliku krokodila, životinje koja je simbol grada Nimesa.

Veselje nije dugo trajalo jer se oglasio VAR i poništio Delortov pogodak zbog ofsajda. Društvenim mrežama odmah su se počele širiti šale na njegov račun, a da bi poniženje bilo potpuno, Nimes je četiri minute kasnije poveo preko Mousse Konea.

Delort se u 79. minuti ipak iskupio za svoju glupost te je postavio konačnih 1:1, ali njegovo prijevremeno ruganje protivnicima sigurno će ostati u pamćenju navijača i jednog i drugog kluba.