Treći poraz Sarajeva u Antaliji: Sami sebe pobjeđujemo

duljevic kairat

Fudbaleri Sarajeva su u posljednjoj utakmici na pripremama u Antaliji poraženi od kazahstanskog Kairat Almatyja sa 1:3.

Strijelac jedinog gola za prvaka BiH bio je Haris Duljević u 5. minuti, dok u golove za Kairat postigli Isael Da Silva (10.) i Gerard (30., 79.).

Sarajevo je utakmicu počelo u sastavu: Pavlović, Kadušić, Almir Bekić, Kovačević, Kramar, Emerson, Rustemović, Simeunović, Duljević, Amer Bekić i Cesar. U drugom poluvremenu su igrali: Trifković, Benko, Velkoski, Okić, Harba, Mihojević Osmanović, Berberović, Kallasi, Radovac.

Ovo je Sarajevu bio treći poraz u Antaliji, nakon što je u prva dva pripremna meča poraženo od Maribora (3:1) i Astane (3:2).

Igrači Sarajeva vraćaju se s priprema iz Antalije u srijedu, a generalnu provjeru uoči nastavka prvenstva imat će 20. februara protiv Travnika na Piroti.

Pogledajte najzanimljivije detalje utakmice Sarajevo – Kairat…

A, evo i komentara trenera FK Sarajevo Miodraga Ješića nakon utakmice…