Triler u Pamploni, Kodro ublažio poraz Osasune

sevilla

Fudbaleri Seville pobijedili su u gostima ekipu Osasune rezultatom 3:2 (1:1) u 19. kolu Lige Primere.

Osasuna je u dva navrata vodila, ali je na kraju ostala bez ijednog boda.

Leon je doneo prednost domaćima u 15. minutu, a izjednačio je Ibora u samom finišu prvog poluvremena nakon asistencije Stevana Jovetića.

Iborra je obilježio i drugo poluvrijeme, pošto je najprije u 63. minutu postigao autogol, a potom je nakon samo stotinak sekundi pogodio za 2:2.

Sevilla je do sva tri boda došla golom Frana Vazqueza u 80. minutu, da bi u nadoknadi vremena Sarabia potvrdio trijumf za 4:2, iako su domaći samo minut kasnije preko Kenana Kodre postigli gol za konačnih 4:3 u ovoj ludoj utakmici.

Ovim trijumfom, Sevilla je zadržala korak za Realom i ispred Barcelone na drugom mjestu na tabeli.

Andalužani imaju bod manje, ali i meč više od Real Madrida, a Barcelona će biti na bod od Seville ukoliko večeras pobijedi Eibar.