Južna amerika

VAR spriječio historijski povratak Rivera u polufinalu Copa Libertadoresa

river

Iako je argentinski River Plate sinoć u uzvratnoj utakmici polufinala Cope Libertadores brazilski Palmeiras pobijedio 2:0, u finale “južnoameričke Lige prvaka” plasirao se brazilski klub, koji je u prvoj utakmici slavio 3:0.

River je poveo u 29. minuti golom Roberta Rojasa, a na 2:0 je u 44. minuti povećao Borre.

Treći mu je gol VAR poništio zbog ofsajda na početku drugog dijela utakmice, a posljednjih 18 minuta su domaći igrali s igračem manje nakon što je Rojas isključen zbog drugog žutog kartona.

Palmeiras će za suparnika u finalu imati boljeg iz drugog polufinala, u kojem večeras igraju Boca Juniors i Santos. U prvom susretu nije bilo golova.

Boca, pomalo iznenađujuće, nije uspjela upisati pobjedu na svom terenu, ali sigurno je da su tim u boljoj formi, pa im MOZZART kladionica daje blagu prednost i u gostima.

Ako vjerujete da će Argentinci do finala i okršaja sa Palmeirasom, MOZZART je pripremio sjajnu kvotu na pobjedu gostiju.

Na sljedećem linku pogledajte cjelokupnu ponudu.