Vedad Ibišević nakon skoro 20 mjeseci zatresao mrežu u Bundesligi

vedad ibisevic koln

Vedad Ibišević postigao je dva gola u pobjedi berlinske Herthe (2:0) protiv Kolna u 6.kolu Bundeslige.

Bh. reprezentativcu bili su to prvi golovi u Bundesligi još od 29. januara 2014. godine kada je u dresu Stuttgarta zabio protiv minhenskog Bayerna. U međuvremenu, Ibišević je u dresu reprezentacije zabio ukupno 12 golova, od čega osam u Kvalifikacijama za Mundijal u Brazilu.

Ibišević je prvo mrežu protivnika zatresao u 43. minuti susreta.

A, kad krene, onda baš krene. Ibišević je do kraja utakmice zabio još jedan gol, u 94. minutu i tako potvrdio pobjedu svoga tima.

Ibišević je prošle sezone u dresu Stuttgarta odigrao tek 610 minuta u Bundesligi i nije postigao niti jedan gol.

Hertha je u prvih pet kola Bundeslige zabilježila dvije pobjede, dva poraza i jedan neriješen rezultat.

Pogledajte posljednji gol Vedada Ibiševića uoči nevjerovatne pauze kada je Bundesliga u pitanju…