godine su samo broj

EHF oduševljen onim što je veteran u dresu BiH radio Nijemcima

New Project (26)

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine bila je jako blizu senzacije u Njemačkoj u prvom kolu kvalifikacija za Euro.

BiH je u Njemačku došla sa svega deset igrača, a na poluvremenu je imala velikih 13:9 protiv jedne od najjačih reprezentacija svijeta.

Ipak, u nastavku je nestalo snage i Nijemci su slavili 25:21.

Nevjerovatnu utakmicu odigrao je za BiH 40-godišnji Nikola Prce, koji je zabio osam golova, a u prvih 30 minuta zabio je čak šest.

EHF je bio oduševljen partijom iskusnog bh. igrača pa je objavio video jednog gola Prcea uz zanimljiv komentar.

“Nikola Prce pravi pustoš u odbrani Njemačke. Zabio je šest golova u prvih 30 minuta.”