"pripreme za baraž"

Uvijek može gore

Na poluvremenu smo se pitali može li biti gore? Svi ste pogodili odgovor

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je protiv Luksemburga igrala meč 9. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Igra naših nogometaša bila je u skladu sa prethodnim kvalifikacionim mečevima.

Prvih 45 minuta utakmice pokazalo je da je Luksemburg trenutno nogometna velesila za “Zmajeve”. Vodili su 2:0. Do kraja su uspjeli postići još dva gola za konačnih 4:1.

Do vodstva su došli već u šestoj minuti. Nakon centraršuta s lijeve strane Olesen je sjajno reagovao i postigao gol glavom.

U 27. minuti utamice dosuđen je jedanaesterac za domaćine, koji se nije odmah mogao izvesti budući da su naši navijači ubacivali baklje na teren. Nakon nekoliko minuta prekida za 2:0 sa bijele tačke pogodio je Rodrigues.

Početkom drugog poluvremena uspjeli smo postići gol. Ali u sopstvenu mrežu za 3:0 Luksemburga.

Gojković je u sudijskom vremenu smanjio, a Rodrigues drugim golom postavio konačnih 4:1.

Na poluvremenu smo se pitali može li biti gore? Svi ste pogodili odgovor.