kvalifikacije

Završeno prvo poluvrijeme meča Luksemburg – BiH, može li drugo biti još gore?

luksemburg bih

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras protiv Luksemburga igra meč 9. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Igra naših nogometaša bila je u skladu sa prethodnim kvalifikacionim mečevima.

Prvih 45 minuta utakmice pokazalo je da je Luksemburg trenutno nogometna velesila za “Zmajeve. Vode 2:0.

Do vodstva su došli već u šestoj minuti. Nakon centraršuta s lijeve strane Olesen je sjajno reagovao i postigao gol glavom.

U 27. minuti utamice dosuđen je jedanaesterac za domaćine, koji se nije odmah mogao izvesti budući da su naši navijači ubacivali baklje na teren. Nakon nekoliko minuta prekida za 2:0 sa bijele tačke pogodio je Rodrigues.

Kako je izgledala naša igra u prvom poluvremenu, selektor Savo Milošević vjerovatno bi najsretniji bio da je utakmica završena.

Nažalost, igrat će se i drugo poluvrijeme.