priova pobjeda rumuna

Zmajevi porazom okončali odličnu sezonu u Ligi nacija

16642202852165

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine porazom je zaključila ovosezonski trijumfalan nastup u Ligi nacija.

Slavili su Rumuni s 4:1, ali uprkos pobjedi nisu uspjeli izboriti opstanak u B diviziji.

S druge strane, naš tim je u ovaj meč ušao rasterećen, jer je trijumfom nad Crnom Gorom (1:0) u prošlom kolu osigurao prvo mjesto grupe “tri” i plasman u A diviziju.

Utakmica između BiH i Rumunije prekinuta nakon 32 sekunde (VIDEO)

Dvostruki strijelac za Rumune bio je George Puscas, koji je pogađao u 73. i 86. minuti.

Po jedan gol zabili su Denis Man (Dennis – 38.) i Andrei Raciu (Ratiu – 79.), dok je jedini pogodak za naš tim postigao Edin Džeko poslije asistencije Amara Dedića u 77. minuti. Pogledajte VIDEO golova i najzanimljivijih trenutaka utakmice…