Kvalifikacije za EP

Zmajevi su imali sve, rezultat, igru, snagu, ali sve je palo u vodu, Italija je slavila

20190611_2_36836183_45211950_Web

Poveli smo protiv Italijana golom Džeke nakon akcije kakvu rijetko viđamo u igri naše reprezentacije.

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na ”Allianz” stadionu u Torinu, u meču četvrtog kola grupe ”J” kvalifikacija za EURO 2020, poražena je od domaćina Italije rezultatom 1:2.

BiH je imala sve, igru rezultat i atmosferu nakon prvog poluvremena.

Sve srušilo samo dvije minute igre u drugom poluvremenu.

Poveli smo protiv Italijana golom Džeke u 33. minuti nakon akcije kakvu rijetko viđamo u igri naše reprezentacije.

Bešić je proigrao Višću, ovaj Džeku i Italija je gubila.

Drugo poluvrijeme je počelo na najgori mogući način. Odmah su Italijani izjednačlili preko Insignea, samo nakon dva minute igre.

Dobro smo igrali nakon primljenog gola, stvorili nekoliko šansi, ali nismo uspjeli postići pogodak.

Kada je nestalo snage i koncentracije Insigne u 86. minuti prodire preko desne strane, upošljava Verrattija koji pogađa za 2:1 što je bio konačni rezultat.

Fudbalsku reprezentaciju BiH na ”Allianz” stadionu je bodrilo oko 7.000 bh. navijača.