Premijer liga BiH

Sjajna utakmica na Grbavici, Željo dva puta vodio, Sloboda nije izgubila (VIDEO)

zeljo sloboda bekric

Željezničar i Sloboda odigrali su sjajnu utakmicu na Grbavici koja je završena bez pobjednika, na kraju je bilo 2:2.

Dva puta je vodio Željezničar, dva puta su Tuzlaci stizali.

Prvi gol za domaći tim je postigao Bogičević u 18. minuti, da bi na izjednačenje se čekalo samo 12 minuta kada je eurogolom iz slobodnog udarca pogodio Bekrić.

To je ujedno bio i prvi gol koji je Željo primio ove sezone.

Dok su svi čekali sudijski zvižduk za kraj prvog poluvremena, Željezničar je ponovo došao u vodstvo.

U sudijskoj nadoknadi pogodio je Sadiković.

Na startu drugog poluvremena dogodila se sporna situacija u kaznenom prostoru domaćih, a fudbaleri Slobode su tražili penal. Tvrdili su da je lopta pogodila u ruku jednog fudbalera Željezničara.

Ipak, da Željo ne uzme cijeli plijen potrudio se mladi Armin Hodžić koji je ušao u igru i odmah postigao gol za konačnih 2:2.

U drugoj večerašnjoj utakmici Borac i Mladost su odigrali 0:0. Ranije danas Velež je savladao Široki sa 1:0, dok su Zvijezda 09 i Čelik odigrali 2:2.

Rezultati by SofaScore

Imamo li već gol sezone u Premijer ligi BiH: Bekrić Želji “zakucao” pod prečku (VIDEO)