Pogledajte golove koji su Mostarcu donijeli 104.000 KM

golman

Jedan Mostarac danas će podići 104.000 KM u kladionici Premier. Sinoć smo objavili njegova dva tiketa na kojima je za spomenuti dobitak nedostajao samo jedan pogođen par.

Naime, sretni Mostarac čekao je noćas samo još da na utakmici Inependientea i Rivera, u okviru argentinske lige, padnu tri gola ili više. I završilo je 3:0.

tiket

Domaći su poveli već u 6. minutu, da bi u 35. minutu sudac dosudio penal za njih. Loptu je na bijelu tačku namjestio golman Rodriguez i pogodio u maniru rasnog strijelca.

Mostarac je vjerovatno počeo slaviti već u 43. minutu kada su gosti ostali sa igračem manje nakon što je isključen Pischulici.

No, onda je vjerovatno preživio pravu dramu. Naime, mreže su mirovale sve do dva minuta prije isteka regularnog vremena…